İncircioğlu Vantilatör Klima İmalat Ltd. Şti.
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    KROKİ    İLETİŞİM
Hakkımızda1985 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan İncircioğlu Vantilatör, ilk günden itibaren radyal ve aksiyal vantilatör imalatı, klima santralleri, havalandırma-ısıtma-soğutma sektöründe ve filtrelemetoz toplama konularında titizlikle çalışmaktadır. İstanbul Yenibosna'daki 1000 m² yönetim ve servis binamız ile Tekirdağ Muratlı'daki 20.000 m² alan üzerine kurulu toplam 8000 m² kapalı imalat sahamızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


Firmamızın üretim programını, düşük, ortalama ve yüksek basınç alanında 100 m3/h ile 600.000 m3 /h arasında değişen hava debisinde değişken performans gösteren radyal fanlar oluşturur. Müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda, radyal vantilatörler direk akuple, kaplin
tahrikli veya kayış kasnak tahrikli olarak üretilebilir. Tek kademede 3000daPa toplam basınç elde edilebilmektedir. Daha yüksek basınç seviyelerine iki kademe ile ulaşılabilmektedir. Firmamız radyal vantilatörlerin yanı sıra direk akuple ve kayış kasnak tahrikli olmak üzere 2000mm büyüklüğe kadar aksiyal vantilatörler üretmektedir.


İncircioğlu olarak üretimimizde en güncel teknolojiyi kullanarak (robot kaynak, lazer kesim v.s.), en kalifiye personeli çalıştırarak ve hizmeti ön planda tutarak müşterilerimize güvenilir ve sorunsuz ürünler sunmayı ilke olarak benimsemekteyiz.


Hizmet verdiğimiz bazı sektörler; çimento, tuğla, tekstil sektörü, demir çelik döküm sanayi, kimya, boya, ilaç imalat sektörleri, mobilya sanayi, mühendislik, tesisat, taahhüt sektörleri, hastane, otel, büro, sinema ve benzeri sektörler için konfor havalandırmalarıdır.


Firmamız geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosuyla sektöründe her türlü ihtiyacınıza garantili olarak cevap verecek kapasitedir. 25 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel yaklaşımımızla sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağız.


Saygılarımızla,
İncircioğlu Vantilatör Klima İmalat Ltd. Şti.

 
Anasayfa  |  Haberler  |  Hakkımızda  |  Ürün Listesi  |  Çözüm Ortaklarımız  |  Referans & Kalite  |  KVKK  |  İletişim
Tüm Hakkı Saklıdır © 2023 - Bu Site "İncircioğlu Vantilatör Klima İmalat Ltd. Şti." aittir.   Web Tasarım: Vizly.Com
 
Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Kurumsal Genel Aydınlatma Metni

Çerez Kullanımı

Kişisel verilerinizin hukuka uygun olarak işlenmesine ve korunmasına özen gösteriyoruz. Detaylı aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.