İncircioğlu Vantilatör Klima İmalat Ltd. Şti.
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    KROKİ    İLETİŞİM
Hakkımızda

 

 

İncircioğlu Vantilatör Klima İmalat Ltd. Şti.

 

Firmamız 1985 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.  Kurulduğumuz ilk günden itibaren radyal ve aksiyal vantilatör imalatı, klima santralleri, havalandırma-ısıtma-soğutma sektöründe ve filtreleme- toz toplama konularında titizlikle çalışmaktadır.

 
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Belgesine sahip olan firmamız İstanbul Yenibosna'daki 2000 m² yönetim ve servis binamız ile Tekirdağ Muratlı'daki 20.000 m² alan üzerine kurulu toplam 6000 m² kapalı imalat sahamızla faaliyetlerini sürdürmektedir.  2008 yılında alman Russwurm Ventilatoren GmbH ile yapılan anlaşma sonucu Venttek Markamız ile üstün Alman teknolojisi, yüksek verimli Radyal ve Aksiyal Fanları Türkiye Sanayisinin hizmetine sunduk. 
 
Kaliteli ve yüksek verimli fanlarımızda ürün çeşitliliğimizi, dünyadaki sayılı ağır sanayi üreticilerinden olan Alman Pollrich Türkiye mümessilliğini alarak genişlettik.
2010 yılı son çeyreğinde İtalyan Hascon Wing Türkiye distribütörlüğünü alarak birçok alanda ve sektörde (aksiyal vantilatör, radyatör, jeneratör, hayvancılık, tarım, klima, hafriyat makineleri, v.b.) kullanılan plastik ve alüminyum pervaneleri müşterilerimizin kullanımına sunduk.
 
İncircioğlu olarak üretimimizde en güncel teknolojiyi kullanarak, en kalifiye personeli çalıştırarak ve hizmeti ön planda tutarak müşterilerimize güvenilir ve sorunsuz ürünler sunmayı ilke olarak benimsemekteyiz. 
 
Firmamız geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosuyla sektöründe her türlü ihtiyacınıza garantili olarak cevap verecek kapasitedir. 
 
Hizmet verdiğimiz bazı sektörler: 
 
- Çimento, fayans, tuğla ve benzeri imalat sektörleri, 
- Tekstil sektörü, 
- Demir çelik, döküm sanayi 
- Kimya, kimyasallar, boya, ilaç imalat sektörleri, 
- Mobilya, kereste, sunta, ambalaj sanayi, 
- Mühendislik, tesisat, taahhüt sektörleri, 
- Çorap fabrikaları, 
 
- Hastane, otel, büro, sinema ve benzeri sektörler için konfor havalandırmalarıdır. 
 
25 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel yaklaşımımızla sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağız. 
 
Saygılarımızla, 
 

İncircioğlu Vantilatör Klima İmalat Ltd. Şti.
 
 
 

 

 
Anasayfa  |  Haberler  |  Hakkımızda  |  Ürün Listesi  |  Çözüm Ortaklarımız  |  Referans & Kalite  |  İletişim
Tüm Hakkı Saklıdır © 2019 - Bu Site "İncircioğlu Vantilatör Klima İmalat Ltd. Şti." aittir.   Web Tasarım: Vizly.Com