İncircioğlu Vantilatör Klima İmalat Ltd. Şti.
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    KROKİ    İLETİŞİM
Çözüm Ortaklarımızİncircioğlu olarak 2008 yılında Alman Russwurm Ventilatoren GmbH ile yaptığımız anlaşma sonucu Venttek Markamız ile üstün Alman teknolojisi, yüksek verimli Radyal ve Aksiyal Fanları Türkiye Sanayisinin hizmetine sunmaya başladık.

1968 yılından beri sanayi tipi vantilatör üretimi yapan Russwurm Ventilatoren firması, müşterilerinin projelerinin ihtiyaçlarına göre yüksek verimli fanlar üretmektedir. Aşırı çalışma şartları için üretilen Russwurm fanlarını öne çıkaran özellikler, yüksek verim, uzun ömürlü kullanım ve düşük bakım masraflarıdır.

Russwurm Ventilatoren GmbH ile yaptığımız anlaşma sonucunda siz değerli müşterilerimizin bütün sanayi tipi radyal ve aksiyal vantilatör ihtiyaçlarına kalite ve ekonomiden ödün vermeden cevap verebiliyoruz.

Russwurm hakkında daha fazla bilgi için…

http://www.ruwu.de/index_e.html 

 

İncircioğlu Vantilatör 2011 yılı başlarında başlattığı çalışmaları sonucunda HW Ventilation (Milano, İtalya merkezli) firmasının aksiyal pervane ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü almıştır.
 
Vantilatör ve havalandırma sektöründe 30 yıllık geçmişi ile kendisini kanıtlamış olan HW Ventilation, 1997 yılından beri ISO 9001 standartlarında üretim yapmaktadır. Geniş bir kullanım alanı olan HW Ventilation pervaneleri patlayıcı ortamlarda, yüksek hızlarda ve yüksek sıcaklıklarda (+200°C) kullanılabilmektedir. Elastik bir kanat yapısına sahip olan HW Ventilation pervaneleri paslandırma özelliği olan duman, nemli hava v.b. koşullara dayanıklıdır. Sabit ve değişken açılı olarak ve muhtelif çaplarda imal edilebilen pervaneler;
- Aksiyal vantilatörlerde,
- Otomotiv sektöründe,
- Jeneratörlerde,
- Soğutma kulelerinde,
- Hayvan çiftliklerinde,
- Tarım makinaları ve traktörlerde,
- Isıtma Soğutma sektöründe,
- Hafriyat makinaları v.b. gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.
 
İncircioğlu olarak HW Ventilation pervanelerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine 27 yıllık tecrübemiz ve uygun fiyatlarımız ile sunmaktayız.

http://www.hwventilation.it/en/products/impellers

İndir ;
- Firma Profili
- Datasheet-HWTSFixedPitchAxialFan-English
- Datasheet-HWTMVariablePitchAxialFan-English

 
Anasayfa  |  Haberler  |  Hakkımızda  |  Ürün Listesi  |  Çözüm Ortaklarımız  |  Referans & Kalite  |  İletişim
Tüm Hakkı Saklıdır © 2019 - Bu Site "İncircioğlu Vantilatör Klima İmalat Ltd. Şti." aittir.   Web Tasarım: Vizly.Com